Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena

Znane inwestycje

 

BIUROWIEC Q22

Prestiż biurowca Q22 wynika głównie z jego lokalizacji, wyjątkowej bryły i ogromnej powierzchni – to aż 52 tys. m2 powierzchni biurowej w budynku o wysokości 155 metrów. Bryła nawiązująca do kształtu kryształu – z charakterystycznymi załamaniami podkreśla czystą i doskonałą formę. Wnętrze biurowca to przede wszystkim elegancja, najlepszej jakości materiały i wysoki poziom technologii. Co ważne, obiekt otrzymał certyfikat BREEAM Interim Excellent.

Inwestor: Echo Investment
Projekt: Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates
Generalny wykonawca: Modzelewski & Rodek

 

 

CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWE G2A, JASIONKA

Centrum wystawienniczo-kongresowe G2A zlokalizowane jest w Jasionce, koło Rzeszowa, w bliskim sąsiedztwie lotniska. To najnowocześniejszy obiekt biznesowy zlokalizowany w województwie podkarpackim z ogromną przestrzenią i wydzielonymi częściami wystawienniczymi i kongresowymi. Powierzchnia wystawowa to ponad 16 tysięcy metrów2.

Inwestor: Województwo Podkarpackie
Projekt: Autorska Pracownia Projektowa, Henryk Sobolewski
Generalny Wykonawca: Best Construction, Karpat-Bud

 

BIUROWIEC TRYTON, GDAŃSK

Tryton Business House to biurowiec, zlokalizowany w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Gdańska, w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta. Głównym założeniem inwestycji było zaprojektowanie obiektu wielkomiejskiego, który idealnie wpasuje się w przestrzeń tego fragmentu miasta, a także nada jej nowoczesnego stylu. Wykorzystano do tego szklaną elewację budynku, która kształtuje prostą i powściągliwą formę.

Inwestor: Echo Investment
Projekt: Arch-Deco

 

HOTEL DANA SZCZECIN

Okazały budynek, w którym mieści się hotel, powstał na początku XX wieku. Zachowanie historycznego charakteru budynku wymagało zaprojektowania stylizowanych wnętrz. Połączenie klimatu pałacowego z elementami nowoczesnego designu dało wyjątkowy efekt.

Inwestor: JW. Construciotn
Projekt: Aleksandra Design, architekt Aleksandra Abramczyk

 

TERMY CHOCHOŁOWSKIE, CHOCHOŁÓW

Termy Chochołowskie to wyjątkowy kompleks basenowy, położny w malowniczym otoczeniu Tatr Zachodnich. Wnętrze wykończone zostało naturalnymi materiałami, z elementami charakterystycznymi dla regionu górskiego. Jasne przestrzenie potęgują moc regenerującego wpływu wód termalnych.

Inwestor: Chochołowskie Termy
Projekt: Detal – Pracownia Architektoniczna

Gdzie kupić nasze produkty