Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Zabudowa z blatem dla nowoczesnej łazienki – o czym warto pamiętać?

Zabudowa z blatem dla nowoczesnej łazienki – o czym warto pamiętać?

Projektując wymarzoną łazienkę, pamiętajmy, że właściwe rozmieszczenie mebli i ceramiki może całkowicie odmienić nasze wnętrze. Pomoże nam ukryć jego mankamenty i podkreślić niepowtarzalny charakter. Korzystając z wieloelementowej kolekcji MODUO w kilku prostych krokach stworzymy łazienkę idealnie dopasowaną do naszych potrzeb.

 

Gotowe i praktyczne rozwiązania

Urządzanie łazienki może okazać się przyjemnością jeśli zdecydujemy się skorzystać z gotowych wieloelementowych kolekcji modułowych mebli i ceramiki. Szeroki wybór produktów i swoboda ich łączenia umożliwia stworzenie niemal nieograniczonej liczby niepowtarzalnych, spójnych stylistycznie aranżacji. Dokładnie tak, jak chcemy - w czterech krokach.

Krok 1 - blat

Tworzenie funkcjonalnego zestawu łazienkowego warto rozpocząć od wyboru blatu, który stanie się bazą całej kompozycji. Meble łazienkowe w kolekcji MODUO wyróżniają się neutralną kolorystyką, która w połączeniu z geometryczną umywalką nablatową doda naszej łazience nowoczesnego sznytu i elegancji. Warto, by był on nieco szerszy niż wybrana przez nas ceramika, dzięki czemu zyskamy dodatkowe miejsce na umieszczenie akcesoriów łazienkowych. Jeśli dysponujemy łazienką o dużym metrażu możemy zdecydować się również na dłuższy blat, pod którym umieścimy dodatkowe moduły mebli lub pralkę.

Krok 2 – szafka podblatowa

Doskonałym uzupełnieniem blatu będzie dopasowana i podwieszana szafka podblatowa. Świetnie sprawdzi się w małych łazienkach – optycznie je powiększy i ułatwi nam utrzymanie czystości. Jeśli zależy nam na ukryciu kosmetyków i innych drobiazgów, wybierzmy szafkę z kolekcji MODUO wyposażoną w dwie pojemne szuflady. Z kolei otwarty moduł, dołączony do naszej szafki, doskonale sprawdzi się, jeśli zechcemy wyeksponować wybrane dodatki czy akcesoria, podkreślające charakter naszego wnętrza. W kolekcji MODUO znajdziemy moduły otwarte w dwóch różnych rozmiarach (20 i 40 cm), które z łatwością dopasujemy do każdej przestrzeni.

Krok 3 - umywalka

Proste geometryczne formy i minimalistyczny design to cechy, które sprawiają, że umywalki nablatowe stają się coraz bardziej popularne. W połączeniu w funkcjonalnym blatem będą doskonale pasować, zarówno do nowoczesnych wnętrz o loftowym charakterze, jak i eleganckich aranżacji w klasycznym stylu. Okrągła, owalna, kwadratowa czy prostokątna? Z kolekcją MODUO możliwości jest naprawdę wiele…

Krok 4 – szafki wiszące i słupki

Pojemne słupki, praktyczne szafki lustrzane, moduły otwarte czy wiszące szafki będą stanowiły doskonałe uzupełnienie całej kompozycji. Zapewnią nam także dodatkowe miejsce do przechowywania, tak istotne w każdej łazience. W kolekcji MODUO znajdziemy meble w różnych rozmiarach, dzięki temu dopasujemy je do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w ciasnych wnętrzach, a połączone z wiszącymi szafkami i otwartym modułem, stworzą lekką optycznie kompozycję o niebanalnym wyglądzie. Meble łazienkowe w kolekcji MODUO możemy swobodnie łączyć nie tylko w poziomie, ale także w pionie. Jeśli więc chcemy stworzyć bardziej nowatorską kompozycję połączmy wiszące szafki dostępne w dwóch rozmiarach (40 i 60 cm). Zawieszając je jedna pod drugą, frezowaniem do siebie, otrzymamy oryginalny, funkcjonalny mebel pasujący do nowoczesnego wnętrza.  

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty