Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Spłukiwanie wirowe Reel

Stelaże podtynkowe Cersanit AQUA
Czym jest technologia wirowa?

Czym jest technologia wirowa?

Podczas spłukiwania wirowego w miskach REEL, odwracany zostaje strumień wody, zamieniając go w wir, który kilkukrotnie obmywa wewnętrzną powierzchnię toalety. Ten naturalny ruch występujący w przyrodzie i wszechświecie zainspirował naszych projektantów, dzięki czemu powstało rozwiązanie, które skutecznie i cicho usuwa zanieczyszczenia.

Czym jest technologia wirowa? Czysto!

Czysto!

Miski REEL dzięki swej bezkołnierzowej konstrukcji znacząco ograniczają możliwość gromadzenia się zarazków pod obrzeżem. Łatwiej je również wyczyścić. A ukryty montaż bez widocznych śrub pozwala uniknąć miejsc, w których standardowo gromadzi się trudny do usunięcia brud. Najwyższy standard higieniczny bez użycia silnych detergentów!

Czym jest technologia wirowa? Cicho!

Cicho!

Miski ze spłukiwaniem wirowym REEL posiadają specjalnie umiejscowiony jeden otwór spłukujący. Dzięki temu woda obmywa wnętrze dokładnie w taki sposób, jaki jest w tym przypadku niezbędny - mocniejszym strumieniem z tyłu i delikatniejszym z przodu. A to wszystko nadzwyczaj cicho i bez zbędnego rozchlapywania wody.

Czym jest technologia wirowa? Oszczędnie!

Oszczędnie!

Dzięki wykorzystaniu nowatorskiej wirowej technologii spłukującej oszczędzasz zarówno pieniądze, jak i środowisko naturalne! Dlaczego? Ponieważ na jedno wirowe spłukanie toalety zużyjesz w tym przypadku tylko 2/4 litra wody. Jest więc i ekologicznie i ekonomicznie!

INNOWACYJNY SYSTEM SPŁUKIWANIA INSPIROWANY RUCHEM WIROWYM

Zawieszane miski toaletowe REEL wyposażone są w innowacyjny system spłukiwania wirowego, który odwraca strumień wody, zamieniając go w wir. W ten sposób perfekcyjnie i niezwykle cicho usuwa zanieczyszczenia.

Wnętrze toalety zostało zaprojektowane tak, jakby uformowała je wirująca woda. Wszystko po to, by zapewnić najwyższy standard higieny.

INNOWACYJNY SYSTEM SPŁUKIWANIA  INSPIROWANY RUCHEM WIROWYM

Zobacz jak działa niezawodne spłukiwanie wirowe w unikalnym wnętrzu toalety REEL!

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty