Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

LARGA by Cersanit - kolorowe umywalki nablatowe

Czym wyróżniają się umywalki nablatowe z kolekcji LARGA by Cersanit?Ź

Zmiana to jedna z głównych cech obecnych czasów. W aranżacji łazienek zmianę symbolizują kolory. Nablatowe umywalki z kolekcji LARGA by Cersanit zachwycają wachlarzem barw, który umożliwia wykreowanie łazienki w stylu dopasowanym do najbardziej wymagających klientów. Dlatego, jeśli marzysz o stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza i urządzeniu łazienki w niebanalnym i pomysłowym klimacie, propozycja umywalek LARGA by Cersanit powinna stać się Twoim pierwszym wyborem.

CZYM WYRÓŹNIAJĄ SIĘ UMYWALKI NABLATOWE Z KOLEKCJI LARGA BY CERSANIT

LARGA by Cersanit stworzona została z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i funkcjonalności. Jednak cechą, która już od pierwszej chwili przyciąga uwagę jest zastosowanie ciekawych i niekonwencjonalnych kolorów. Do podstawowych kolorów ceramicznych umywalek: bieli w połysku i macie oraz matowego antracytu dołączyły beż, brąz, jasnoszary, niebieski, ceglasty i zielony. Dzięki temu, znacznemu poszerzeniu uległy możliwości aranżacyjne z użyciem lubianych i modnych umywalek nablatowych. Ustawiona na blacie umywalka jest bardzo widocznym i charakterystycznym elementem wystroju. Jej wygląd i estetyka wykonania w dużym stopniu wpływa na ogólny charakter łazienki. Umywalki nablatowe LARGA by Cersanit mają linearne, gustowne kształty i nadają pomieszczeniom eleganckiej oraz subtelnej klasy.

LARGA by Cersanit - kolorowa odsłona umywalek nablatowych

Maciej Studzieński - Cersanit Design Director - Business Solution Bathroom

Przygotowując nowe kolory umywalek nablatowych LARGA by Cersanit chcieliśmy przede wszystkim umożliwić naszym klientom wcielanie w życie własnych, kreatywnych pomysłów. Poszukiwaliśmy kolorów, które są bliskie ludzkiej naturze i jednocześnie podążają za nowymi trendami. Chcemy, żeby umywalki stały się ważnym, widocznym elementem w aranżacji małych łazienek i dużych pokoi kąpielowych.

Maciej Studzieński
Cersanit Design Director - Bathroom Solutions Business

W kolekcji znajdują się umywalki nablatowe w czterech kształtach – kwadratowym, prostokątnym, eliptycznym (owalnym) i okrągłym. Najbardziej uniwersalny prostokąt może być wykorzystany przy niemal wszystkich stylizacjach, zwłaszcza gdy jest w białym kolorze. Wielu zwolenników mają umywalki w kształcie koła. Umieszczone na blacie wyglądają, jak używane przed laty porcelanowe lub metalowe i może z tego względu są tak bardzo lubiane. Kwadratowe umywalki nablatowe prezentują prostotę i minimalizm. Pasują do wnętrz o surowej kompozycji oraz do małych łazienek. Owal jest cieplejszą wersją umywalki prostokątnej i chętniej wybierany jest przy projektach naturalnych i sielskich.

Kolekcja LARGA by Cersanit składa się z elementów, które idealnie ze sobą współgrają. Dopełnieniem dla umywalek są ponadczasowe w swojej formie baterie sztorcowe oraz podtynkowe. Wybór zależy od indywidualnych preferencji. Niektórzy lubią smukły kształt, stojącej baterii, która podkreśla klasyczny charakter umywalki, a inni wolą dyskretną wersję z ukrytym w ścianie mechanizmem. Na podkreślenie zasługuje również kolorystyka armatury łazienkowej LARGA by Cersanit, czyli chrom, czerń i złoty mat, która perfekcyjnie akcentuje barwy umywalek.

O tym warto pamiętać - Larga by Cersanit

O tym warto pamiętać:

kolorowa umywalka będzie w znacznym stopniu determinowała wygląd łazienki

• łamanie schematów jest oznaką odwagi i niezależności i właśnie tak będzie postrzegana twoja łazienka z niebieską, czarną lub zieloną umywalką nablatową

• odcień umywalki powinien pojawić się w jeszcze jakiś innych elementach w łazience, na przykład w dobranych pod kolor ręcznikach, akcesoriach lub dekoracjach.

ZALETY UMYWALEK NABLATOWYCH

Do najczęściej wymienianych zalet umywalek nablatowych należą ich ładny wygląd oraz oszczędność miejsca. Druga z wymienionych cech nabiera ogromnego znaczenia, gdy mamy do czynienia z niewielką łazienką. W takich pomieszczeniach ważny jest każdy zaoszczędzony centymetr. Umywalki nablatowe zajmują mniej miejsca i pozwalają na uzyskanie dodatkowej powierzchni, którą można wykorzystać na przykład na ustawienie przyborów do codziennej higieny.

Dużym plusem wprowadzenia do łazienki umywalki nablatowej jest jej estetyczny wygląd. Jednak, żeby całość ładnie się prezentował należy pamiętać o odpowiednim doborze wszystkich elementów. Pierwszym krokiem w aranżacji jest wybór blatu. W LARGA by Cersanit dostępne są blaty, które idealnie współgrają z tłumaczeniem nazwy kolekcji, gdyż można je zamawiać w różnych długościach i dzięki temu znacznie poszerzać zakres rozwiązań projektowych. Jednym z pomysłów jest zainstalowanie dwóch umywalek. Efektem końcowym będzie skrojone na miarę miejsce do codziennej, wygodnej toalety. To właśnie spójność wszystkich elementów w dużym stopniu decyduje o głównej zalecie umywalek nablatowych, czyli nienagannej prezencji. W większych łazienkach lub pokojach kąpielowych umywalki nablatowe montowane są przede wszystkim ze względu na swój nowoczesny, modny i atrakcyjny wygląd.

Kolejną zaletą umywalek LARGA by Cersanit jest technologia ROCKLITE, dzięki której powstają. Ta innowacyjna metoda polega na tworzeniu materiału ceramicznego o zwiększonej wytrzymałości na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, przy jednoczesnym zachowaniu delikatnego wyglądu umywalek.

O tym warto pamiętać - Larga by Cersanit

O tym warto pamiętać:

• dwie umywalki zamontowane na jednym blacie powinno dzielić minimum 10-15 cm,
aby zachować komfort użytkowania

• bateria nablatowa wymaga wykonania otworu w blacie. Można ją zamontować z tyłu,
po skosie lub z boku umywalki - wybór zależy od wielkości umywalki i jej kształtu. Natomiast decydując się na armaturę podtynkową trzeba pamiętać, że optymalna wysokość montażu od wylewki do krawędzi umywalki wynosi 10-12 cm

• przed zleceniem wywiercenia otworu w blacie trzeba dokładnie przemyśleć miejsce do postawienia umywalki.

JAK DOBRAĆ KOLORY W ŁAZIENCE, ŻEBY UZYSKAĆ HARMONIĘ I SPÓJNOŚĆ?

Jest wiele poradników, które uczą, jak zestawiać ze sobą kolory płytek, ceramiki i armatury, aby całość aranżacji wyglądała na uporządkowaną i przemyślaną. Jeśli, Ty również poszukujesz najlepszych rozwiązań, spróbuj w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym co lubisz, w jakich wnętrzach dobrze się czujesz i jakie kolory najmocniej do Ciebie przemawiają.

Umywalki nablatowe LARGA by Cersanit w odcieniach brązu i zieleni dobrze odnajdą się w stylizacjach bliskich naturze. Warto przy wystroju pomyśleć o gresie imitującym drewniane panele lub dodatkach w kolorze drewna. Ciepłe kolory działają relaksująco i odprężająco, wyśmienicie sprawdzą się dla osób ceniących sobie długie kąpiele w wannie przy blasku świec.

W ciepłych tonacjach pozostaje także umywalka beżowa, jednak dla niej tłem może stać się zarówno ciepły brąz płytek użytych przy wykańczaniu łazienki, jak i zimna biel marmurowego blatu LARGA by Cersanit.

Jak dobrać kolory w łazience, żeby uzyskać harmonię i spójność?

Niezwykle interesująco prezentuje się umywalka w odcieniu ceglanym. Jest idealna do wnętrz z fabrykancką historią. Powstające w budynkach z naturalnej cegły lofty, to wymarzona przestrzeń na urządzenie industrialnej łazienki z ceglaną umywalką LARGA by Cersanit na honorowym miejscu.

Od kilku sezonów jednym z wiodących kolorów jest szarość, która stała się synonimem klasycznej nowoczesności. Jasnoszara umywalka z pełną klasą podkreśli surowość marmurów lub kontrastowo stonuje futurystyczne, mocne barwy.

Niebieska umywalka to wisienka na torcie całej kolekcji. Swoją barwą oddaje cały klimat i charakter nadmorskiej miejscowości, słońca i wakacji, do których tęskni się przez cały rok. Jednak jej drugim obliczem może stać się styl nowojorski, pełen miejskiej surowości podkreślonej białym kolorem szafek LARGA by Cersanit.

Niebieska umywalka to wisienka na torcie całej kolekcji

O tym warto pamiętać:

• dobrze jest mieć ustaloną koncepcję łączenia kolorów na przykład na zasadzie podobieństwa lub kontrastu

• z ilością kolorów nie powinno się przesadzać, chyba że łazienka ma być w stylu swobodnego i szalonego eklektyzmu

• dobrze jest poradzić się architekta, aby nie popełnić błędów w aranżacjach z kolorowymi umywalkami.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty