Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Szafki łazienkowe w antracytowej odsłonie

Szafki łazienkowe w antracytowej odsłonie

Nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni łazienkowych, to motto kolekcji MODUO. Tak było od początku, a stale poszerzająca się oferta sprawia, że za każdym razem przekaz wybrzmiewa na nowo. Tym razem portfolio zostało wzbogacone o szafki łazienkowe w najbardziej pożądanym kolorze 2023 roku – w zagadkowym antracycie.

KOLOR ANTRACYT - CIEMNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Decydując się na meble łazienkowe w kolorze antracytu, podświadomie stawiamy na bezpieczeństwo i spokój. Chcemy zapewnić sobie poczucie stabilności i komfortu. Tak właśnie, ciemne szarości interpretuje psychologia kolorów. Nic więc dziwnego, że antracyt świetnie odnajdzie się w miejscu, w którym każdy pragnie prawdziwego ukojenia.

Powszechnie jednak wiadomo, że ciemne kolory pochłaniają światło i pomniejszają wnętrza. Nie tym razem! W zderzeniu z tą fascynującą barwą, jaką niewątpliwie jest antracyt, stwierdzenia te łatwo podważyć. Niedościgniony odcień czerni czyni z antracytu kolor wybrzmiewający swoją głębią. Można nazwać to syndromem antracytowego zatracenia czasoprzestrzeni. Barwa, którą można nieustannie kontemplować, bo nie widać jej początku ani końca. Dzięki temu, antracytowe powierzchnie załamują granice i rozbudowują wnętrze o dodatkowe przestrzenie.   

A jeśli dodamy tego satynowe wykończenie, to wrażenie spotęguje się po wielokroć. Satyna w odróżnieniu od lakieru, odbija światło w sposób nieoczywisty, delikatnie rezonując miękkimi światłocieniami. Jednocześnie jest miła w dotyku, co jest istotne w kontekście utrzymania czystości, bowiem powierzchnie satynowe nie są tak wymagające w pielęgnacji, co te w połysku.

Antracyt - ciemniej znaczy więcej

MEBLE ŁAZIENKOWE W KOLORZE ANTRACYTU

Pośród mebli łazienkowych w kolorze antracytu mamy do dyspozycji kompletną gamę produktów, dzięki czemu możemy stworzyć dowolną konfigurację. Elegancki słupek z otwieranymi aż na 165 stopni drzwiczkami wykończonymi lustrem od środka będzie praktycznym miejscem do przechowywania rzeczy o niestandardowych gabarytach. Szafki wiszące pełne lub z lustrem w dwóch szerokościach do wyboru: 40 i 60 cm to wygoda na trzymanie podręcznych kosmetyków. A szafki podumywalkowe w czterech rozmiarach: 40, 50, 60, 80 cm, oraz szafki podumywalkowe SLIM w trzech wariantach: 50, 60, 80 cm, wyposażone w dwie pojemne szuflady z systemem cichego domyku "soft-close" to optymalne rozwiązanie do zagospodarowania dostępnej przestrzeni.

ANTRACYTOWE MEBLE ŁAZIENKOWE - WIĘCEJ NIŻ MEBEL

Minimalistyczna forma szafek łazienkowych w tym nietuzinkowym kolorze sprawia, że mebel staje się ponadczasowy. Proste linie, oszczędna forma, wygodne frezowanie zastępujące uchwyty, to wszystko dzięki antracytowej kolorystyce wybrzmiewa i zachwyca na nowo.

Ponadto, antracyt jest na tyle wdzięcznym kolorem, że tworzy wspaniałe kompozycje z innymi barwami. Dzięki temu aranżując przestrzeń, możemy również sięgnąć po meble z dotychczasowej oferty MODUO i tworzyć rozmaite kompozycje według uznania. Z błyszczącą bielą wnętrze nabierze kontrastów, wyrazistości i świeżości. Z błyszczącą szarością zapanuje dostojna elegancja i tajemnicza powaga. A z jasnym dębem blatów i otwartych modułów, w łazience będzie cieplej i przytulniej.

JAK DOBRAĆ CERAMIKĘ DO MEBLE ŁAZIENKOWYCH?

W antracytowym otoczeniu szafek łazienkowych odnajdzie się ceramika w każdym kolorze. Zarówno w tradycyjnej bieli, jak i dopasowana pod odcień mebli. Dzięki rozbudowanej ofercie MODUO można zrealizować każdy z projektów w obrębie jednej kolekcji.

Jak dobrać ceramikę do mebli łazienkowych?

MEBLE ŁAZIENKOWE W KOLORZE ANTRACYT - INSPIRACJE, PORADY

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty