Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Stelaże podtynkowe Cersanit AQUA

Stelaże podtynkowe Cersanit AQUA

Ultra cienki pneumatyczny
stelaż AQUA do płytkiej zabudowy

Rozwiązania stelaży podtynkowych AQUA SERIA 5 oraz AQUA SERIA 7, pomogą funkcjonalnie urządzić każdą łazienkę. Stelaże przeznaczone są do płytkiej zabudowy (głębokość 11 cm), co pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce. Dwudzielny system spłukiwania (2/4l, 3/5l lub 3/6l) ułatwi kontrolowanie zużycia wody – czysta korzyść dla domowego budżetu i środowiska a zastosowanie nowoczesnego rozwiązania FRESH SYSTEM zapewni kompleksową higienę w toalecie.

Rama stelaża i stopy stelaża AQUA SERIA 7 są zabezpieczone galwanicznie warstwą cynku. Dzięki temu powierzchnia jest równa, pozbawiona zgrubień, co eliminuje miejsca narażone na korozję. Galwanizowane, obrotowe w zakresie 360° stopy stelaży AQUA SERIA 5 oraz AQUA SERIA 7 można ustawić w najdogodniejszym położeniu. Ta praktyczna funkcja pozwali na montaż stelaża w każdych warunkach.

Stelaże wyposażone są w hamulec zamontowany wewnątrz profilu ramy, co ułatwia ustalenie odpowiedniej wysokości stelaża, nawet przy montażu przez jedną osobę.

 POZNAJ FRESH SYSTEM

Estetyka i oszczędność
stelaż AQUA do wmurowania w ścianę z technologią pneumatyczną

AQUA SERIA 9 to stelaże podtynkowe do zabudowy mokrej, które świetnie sprawdzą się w małych lub „trudnych” do urządzenia wnętrzach. Stelaż umieszczany w ścianie pozwoli zaoszczędzić miejsce, a w połączeniu z wiszącą miską toaletową, optycznie powiększy niewielką przestrzeń.

Stelaż został wyposażony w pneumatyczne uruchamianie spłukiwania. Wysokiej jakości zawór pneumatyczny zapewnia stabilne i powtarzalne działanie systemu. Dzięki temu przycisk spłukujący pracuje niezwykle lekko, płynnie i cicho. Z technologią pneumatyczną stelaży kompatybilne są przyciski ACCENTO, oparte na dwóch klasycznych kształtach:
kole – ACCENTO CIRCLE i kwadracie – ACCENTO SQUARE.

 

Zobacz kolekcję ACCENTO CIRCLE

Zobacz kolekcję ACCENTO SQUARE

Wysokość 92cm – stelaż AQUA do niskiej zabudowy

Wysokość 92 cm – stelaż AQUA do niskiej zabudowy

Niska konstrukcja stelaży (92 cm!) AQUA SERIA 4 pozwoli na bezproblemowy montaż nawet w łazience z bardzo dużymi skosami.

Wybór miejsca montażu przycisku spłukującego nie stanowi ograniczenia,  gdyż stelaże zostały wyposażone w dwa otwory rewizyjne, pozwalające na opcjonalny montaż przycisku spłukującego z przodu lub od góry. Dzięki temu możemy zaprojektować zabudowę stelaża podtynkowego na dwa sposoby: z możliwością zamontowania przycisku na ścianie pionowej nad miską zawieszaną lub poziomo na półce nad stelażem.

Bardzo wąski - 
stelaż AQUA z mocowaniem QUICK FIX lub standardowym

Wąskie stelaże podtynkowe (szerokość 41 cm)  AQUA 22 MECH oraz AQUA 22 MECH QF z łatwym montażem, to doskonałe rozwiązanie dla każdej łazienki, nawet tej o ograniczonej przestrzeni.

Zbiorniki zastosowane w stelażach AQUA SERIA 2 mają aż cztery punkty podłączenia wody. Możliwość podłączenia zbiornika do instalacji wodociągowej z boku zbiornika (prawej lub lewej strony) jak również od góry (w dwóch przeciwległych punktach) to funkcjonalność pozwalająca na swobodne doprowadzanie wody. To ważne udogodnienie przy montażu stelaża w wąskich przestrzeniach.

Stelaż AQUA 22 MECH QF został wyposażony w praktyczne elementy montażowe QUICK FIX pozwalające na wygodną instalację stelaża: równoległą do ściany lub w narożniku pomieszczenia.

 Poznaj mocowanie quick fix

Standardowy - 
łazienka ze stelażem AQUA w wersji basic

Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań stelaż AQUA 02 MECH można w ławy i szybki sposób zainstalować w dowolnej łazience. Świetnie sprawdzi się w bardzo małej przestrzeni (jest wąski, ma tylko 40 cm!) a odpowiednio umieszczony pozwoli nam zagospodarować nietypowe wnęki i wydzielić różne strefy.

Wszystkie stelaże AQUA SERIA 0 zostały wyposażone w kolano odpływowe z 3-stopniową regulacją głębokości. Funkcja bezproblemowego ustawiania kolana odpływowego zakresie 38 mm (co 19 mm) daje elastyczność w instalacji, niezależnie od umiejscowienia otworu odpływowego w łazience.

 POBIERZ KATALOG AQUA

Zobacz praktyczne rozwiązania AQUA

4 SPOSOBY PODŁĄCZENIA WODY
1
4 SPOSOBY PODŁĄCZENIA WODY
HAMULEC W STOPIE
2
HAMULEC W STOPIE
REGULOWANE KOLANO ODPŁYWOWE
3
REGULOWANE KOLANO ODPŁYWOWE
MONTAŻ PRZYCISKU OD PRZODU LUB OD GÓRY
4
MONTAŻ PRZYCISKU OD PRZODU LUB OD GÓRY

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty