Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Prosty montaż stelaża podtynkowego AQUA SERIA 7

Stelaż podtynkowy AQUA Seria 7 do płytkiej zabudowy, to ultracienka, galwanizowana konstrukcja, będąca innowacyjnym rozwiązaniem dla każdej łazienki. Proces instalacji jest niezwykle prosty, czego gwarancję daje nam Mistrz Polski Instalatorów - Adam Piotrowski.

W naszym filmie instruktażowym ekspert wyjaśni, jak poradzić sobie ze sprzętem krok po kroku. Dowiemy się, w jak przy pomocy podstawowych narzędzi, jesteśmy w stanie odpowiednio zamontować stelaż podtynkowy i co najważniejsze: w pojedynkę, bez pomocy innej osoby. Poznamy wszystkie elementy systemu spłukującego, będące w komplecie ze stelażem podtynkowym AQUA.

Zobaczymy wygodne funkcjonalności zestawu podtynkowego jak np. praktyczne uchwyty ścienne QUICK FIX (z możliwością obrotu i uchylną stopą), obrotowe stopy stelaża, wygodną trójstopniową regulację głębokości kolana odpływowego.

Poznamy również dlaczego 4 punkty przyłączenia wody, są wygodne i  usprawnią podłączenie zaworu do sieci wodno-kanalizacyjnej. Mistrz Polski Instalatorów wyjaśni jaka jest przewaga stelaży pneumatycznych AQUA nad innymi rozwiązaniami i jak w prosty sposób zamontować pneumatyczny przycisk spłukujący ACCENTO. Adam Piotrowski opowie jak zachować świeżości w toalecie z higienicznym koszyczkiem FRESH SYSTEM na tabletki a także jak działa niezawodna, cicha technologia pneumatyczna.

Sprawdzimy jak przy pomocy pneumatycznego systemu spłukiwania, po naciśnięciu przycisku Cersanit ACCENTO SQUARE, zabarwiona woda dyskretnie wypełnia przestrzeń miski zawieszanej z technologią CleanOn, zapewniając czystość i higienę w toalecie. Dowiemy się w jaki sposób  użytkownik ma możliwość regulacji zużycia wody, a ekonomiczne działanie systemu w połączeniu z unikatową technologią, pozwala na zachowanie perfekcyjnego wyglądu toalety bez konieczności kupowania nadmiernej ilości detergentów.

Dowiedz się dlaczego zestaw AQUA SERIA 7 jest połączeniem komfortu dla instalatora montującego stelaż podtynkowy w dowolnej przestrzeni łazienkowej oraz dlaczego ta seria jest najlepszym rozwiązaniem aby zaoszczędzić przestrzeń w łazience.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty