Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Jak zamontować stelaż podtynkowy AQUA SERIA 2?

Każda wygodnie zaprojektowana przestrzeń wymaga dopasowanych kształtów, które wkomponują się w otoczenie, a przy tym sprawią wrażenie wewnętrznej harmonii. Stelaż podtynkowy AQUA Seria 2 z pewnością zapewnia ład tego rodzaju, należąc do innowacyjnych rozwiązań w łazienkach. To przede wszystkim bardzo wąski stelaż, który sprawdzi się zarówno w mniejszej, jak i większej przestrzeni, zajmując przy tym zaledwie 41 centymetrów.

Każda wygodnie zaprojektowana przestrzeń wymaga dopasowanych kształtów, które wkomponują się w otoczenie, a przy tym sprawią wrażenie wewnętrznej harmonii. Stelaż podtynkowy AQUA SERIA 2 z pewnością zapewnia ład tego rodzaju, należąc do innowacyjnych rozwiązań w łazienkach. To przede wszystkim bardzo wąski stelaż, który sprawdzi się zarówno w mniejszej, jak i większej przestrzeni, zajmując przy tym zaledwie 41 centymetrów. W naszym filmie instruktażowym prześledzimy samodzielny proces instalacji  oraz poznamy zalety stelaża podtynkowego AQUA.  To wszystko dokładnie zaprezentuje nam Mistrz Polski Instalatorów – Adam Piotrowski.

Zobaczymy, że montaż stelaża przez 1 osobę nie jest trudna, zarówno dla każdego profesjonalnego instalatora jak i amatora. Zestaw ten, jak wiele innych z systemów AQUA, zawiera wiele praktycznych funkcji, które pozwolą  na bezproblemowe dostosowanie stelaża do warunków panujących w łazience. Zaliczyć do nich można m.in. galwanizowane, zabezpieczone antykorozyjnie stopy stelaża  z hamulcami i możliwością wyboru optymalnego położenia przy montażu, uniwersalne uchwyty ścienne QUICK FIX pozwalające na instalację przy każdej ścianie, a także trzystopniową regulację głębokości kolana odpływowego. Stelaż AQUA SERIA 2, umożliwia również wygodne podłączenie wody dzięki 4 punktom do wyboru.

W naszym filmie zobaczymy również jak zamontować mechaniczny  przycisk spłukujący Cersanit PILOT , a także w jakim położeniu możemy umiejscowić przycisk : w pionowym układzie na półce nad stelażem lub poziomym nad miską zawieszaną. Poznamy również jak w łatwy sposób użytkownik wyreguluje zakresu spłukiwania, co umożliwi ekonomiczne zużycie wody.

Po montażu całego systemu spłukującego AQUA, wraz komfortową miską zawieszaną CleanOn City Oval i deski, sprawdzimy funkcjonowanie wygodnego koszyczka na tabletki odświeżające WC - FRESH SYSTEM. Zobacz montaż AQUA SERIA 2 z Adamem Piotrowskim  a dowiesz się dlaczego stelaż podtynkowy Cersanit jest idealnym rozwiązaniem dla ergonomicznych wnętrz łazienki!

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty