Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

CREA

CREA 1

Crea to wyjątkowa kolekcja łazienkowa, obejmująca zarówno umywalki cienkościenne, toalety, wanny z delikatnym rantem, jak i eleganckie meble o wyrafinowanej minimalistycznej formie.

Zobacz kolekcję

CREA kreatywnie i kompleksowo

 

Wieloelementowa kolekcja łazienkowa jest niezawodną receptą na wygodne urządzanie łazienki. To gwarancja spójności stylistycznej oraz funkcjonalnego dopasowania wszystkich elementów. Tworzenie projektu łazienki będzie przyjemnością, jeśli skorzystamy z nowoczesnej kolekcji łazienkowej Crea marki Cersanit.

Konsekwentny design, który łączy tę bogatą ofertę w spójną stylistycznie całość, daje jednocześnie szerokie możliwości aranżacji. Ogromna różnorodność produktów pozwala tworzyć łazienki o rozmaitym przeznaczeniu, nastroju i kolorycie. Zachęca do twórczej gry barwą, fakturą oraz formą. Możemy wykreować przestrzeń skrojoną na miarę zarówno dużych pokoi kąpielowych, jak i niewielkich wnętrz. Ogranicza nas już tylko wyobraźnia!

 

DESIGN

Crea wyróżnia się prostymi, eleganckimi kształtami o czystej, geometrycznej formie. Elementy tej kolekcji są lekkie optycznie i konsekwentnie wykorzystują motyw cienkiej linii: umywalki mają wąskie ścianki, deski toaletowe są wyjątkowo płaskie, rant wanny ma wysokość tylko 10 mm, meble rysowane są prostą, wyrazistą kreską. Oszczędna forma i wysmakowana kolorystyka sprawiają, że z kolekcją Crea łatwo stworzyć piękną, ponadczasową aranżację łazienki, opartą na trzech barwach: bieli, szarości i kolorze dębu. 

Umywalki Cersanit Crea

Lekkie, cienkościenne umywalki

Cienkościenne umywalki to modna nowość w świecie łazienek. Ich powstanie nie byłoby możliwe, gdyby nie technologia Rocklite. Dzięki niej ścianki umywalki ceramicznej mogą być zarówno delikatne, jak i bardzo wytrzymałe, a szkliwo jest perfekcyjnie gładkie oraz jednolicie białe. 

W kolekcji Crea możemy wybierać pomiędzy umywalkami nablatowymi, wpuszczanymi w blat i meblowymi. Umywalki nablatowe Crea są dostępne w wersji okrągłej i kwadratowej, a prostokątne umywalki meblowe w kilku rozmiarach dopasowanych do szafek podumywalkowych. 

CREA TECHNOLOGIA ROCKLITE

Miski i bidety zawieszane

Nowoczesne TOALETY

Ofertę ceramiki łazienkowej w kolekcji Crea uzupełniają bidety, miski toaletowe z ukrytym mocowaniem, a także nowoczesne, płaskie deski toaletowe z powłoką antybakteryjną. Twórcy kolekcji postawili na najwygodniejsze rozwiązanie, czyli miski i bidety w wersji zawieszanej. Do wyboru mamy dwie linie wzornicze: owalną i prostokątną, obie minimalistycznie piękne. Każdy model toalety to w dodatku miska bezkołnierzowa, z technologią CleanOn. Brak kołnierza sprawia, że wnętrze jest dokładniej spłukiwane przy zastosowaniu mniejszej ilości wody. 
Prostokątna albo asymetryczna wanna do zabudowy

Prostokątna albo asymetryczna wanna do zabudowy

Wygodne wanny z kolekcji Crea zostały zaprojektowane z myślą o obudowie z płytek z ceramicznych. Podstawowy wariant to wanna prostokątna, dostępna w czterech długościach. Dodatkowe możliwości urządzenia łazienki daje wanna asymetryczna, która jest dostępna w dwóch lustrzanych wariantach. Wszystkie wanny z kolekcji mają niski rant – o wysokości zaledwie 10 mm.

Meble łazienkowe: trzy kolory

Meble łazienkowe: trzy kolory

Meble łazienkowe CREA to elegancja i ponadczasowa, minimalistyczna forma. Ich wnętrze pokrywa delikatna szara struktura lnu, na zewnątrz wykończone są w 3 różnych wariantach kolorystycznych. Błyszcząca biel, szary mat, a może dębowy dekor? Możesz wybrać jedno z trzech modnych wykończeń lub stworzyć własne zestawienie. Szafki łazienkowe z kolekcji Crea są trwałe i funkcjonalne. Wykonano je z płyty Aquasafe, o zwiększonej odporności na wilgoć. Fronty i korpusy mebli łazienkowych Crea nie chłoną wody, nie pęcznieją pod wpływem wilgoci, nie zniszczy ich pleśń. Aquasafe ma zdecydowanie lepsze parametry niż tradycyjne płyty stosowane w łazienkach.

CREA TECHNOLOGIA AQUASAFE

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty