Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Zaskakujący debiut wanny ZEN by Cersanit na deskach teatru

23.01.2024

Zaskakujący debiut wanny ZEN by Cersanit na deskach teatru

15 grudnia 2023 roku w Kieleckim Teatrze Tańca swoją premierę miał spektakl „Faust-haust” będący odważną (dla widzów 16+) i nowoczesną interpretacją słynnego dzieła literackiego Johanna Wolfganga Goethego. Również po raz pierwszy na deskach teatru, jako jeden z kluczowych elementów scenografii i symbol metafizycznego oczyszczenia, znalazła się wanna wolnostojąca ZEN by Cersanit, którą z wielką przyjemnością ofiarowaliśmy w ramach wsparcia rozwoju kultury i sztuki.

Cersanit od lat udziela pomocy lokalnym instytucjom oraz dofinansowuje społeczne inicjatywy, jednak dopiero teraz mieliśmy okazję partycypować w takiej roli w wydarzeniu teatralnym. Twórcą przedstawienia jest Małgorzata Ziółkowska, która odpowiada za choreografię, kostiumy oraz przestrzeń sceniczną, w którą wkomponowała wolnostojącą wannę z kolekcji ZEN by Cersanit. Biorąc pod uwagę zgrabny kształt owalu, stylowe wyprofilowanie, trwałość bieli akrylu, który jednocześnie tłumi dźwięki i powoduje, że waga produktu jest znacznie mniejsza, wybór modelu wanny wydaje się intuicyjny. Ale tak jak taneczny spektakl „Faust-haust” broni się bez słów, tak i nasz produkt nie wymaga zbędnych peanów.

Autorka przedstawienia w swojej interpretacji „Fausta” zwraca uwagę na zmaganie się człowieka z tym co ma i ze świadomością tego, czego nie ma. I zadaje pytania: „Czym jest właściwie spełnienie, skoro to istota i cel egzystencji rozdziera się pomiędzy być i mieć? Co uzasadnia trud życia i czyni je wartym przeżycia?” - Faust szukał chwili, która by trwała… - dodaje jakby w odpowiedzi. I finalnie ją znajduje, bo warto przywołać niewypowiedziane podczas tanecznego przedstawienia, słowa głównego bohatera oryginalnego „Fausta”: Chwilo trwaj, jesteś piękna! A takie chwile trzeba naprawdę wyłapywać i warto na nie czekać, bo kolejna odsłona spektaklu dopiero 19 kwietnia, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Zawsze warto jednak pamiętać, że dzięki wannie ZEN by Cersanit można sobie podarować chwile relaksu bez limitu. Dodatkowo, jak się ma wannę ZEN by Cersanit, to nie trzeba zastanawiać się, czego się nie ma. A co najważniejsze, te piękne chwile dostępne są dla każdego.

Poznaj piękno owalnej wanny wolnostojącej ZEN by Cersanit >>

 

Gdzie kupić nasze produkty