Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Kabiny prysznicowe Cersanit z Konsumenckim Liderem Jakości 2023

22.03.2024

Kabiny prysznicowe Cersanit z Konsumenckim Liderem Jakości 2023

Z wielką przyjemnością i nieskrywaną dumą możemy ogłosić, że nasze kabiny prysznicowe zostały odznaczone złotym godłem X edycji Konsumenckiego Lidera Jakości 2023.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolska inicjatywa wyłaniająca najlepsze jakościowo marki i firmy działające na polskim rynku. Istotą programu jest sposób, w jaki wyznaczani są zwycięzcy poszczególnych kategorii, bo o tym decydują sami konsumenci. Ranking tworzony jest za pomocą zaawansowanej metody realizacji badań opinii i analizy danych, a próba badawcza to ponad 15 tys. respondentów.

Przeprowadzone badania, które wyniosły kabiny prysznicowe marki Cersanit na szczyt rankingu, jednoznacznie wskazują na ich „jakość, funkcjonalność i duży wybór”. To właśnie z tymi hasłami konsumenci najbardziej kojarzą naszą ofertę, która rozciąga się na ponad 160 modeli (i cały czas się poszerza) o różnorodnych kształtach, rozmiarach i innowacyjnych rozwiązaniach. W uzasadnieniu werdyktu podkreślano w szczególności „piękno kształtów, wzorów i staranne wykończenie”, jak również fakt, że „produkty nie są skomplikowane w montażu”.

Naszą generalną ideą jest łączenie piękna z pożytecznym, dlatego każdy z naszych produktów spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania technologiczne, podąża za najnowszymi trendami designu i dzięki przystępnej cenie jest dostępny dla szerokiego grona odbiorców. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i dbamy o każdy szczegół, tym samym nasze kabiny prysznicowe, za sprawą hartowanego szkła są bezpieczne, dzięki powłoce ochronnej CleanPro bezproblemowe w czyszczeniu, a ich ponadczasowe wzornictwo cieszy przez długie lata.

Dlatego bardzo się cieszymy, że nasi klienci czerpią satysfakcję z zakupu naszych produktów, a wyróżnienie złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 jest niesamowitym zwieńczeniem dotychczasowej pracy i motywacją do dalszych działań!

Gdzie kupić nasze produkty