Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Cersanit na targach 4DD 2022

18.01.2022
CERSANIT NA TARGACH 4DD

ZAPRASZAMY na 4 Design Days 2022

4DD to cztery dni spotkań z designem, architekturą, producentami i inwestorami, podczas których poznamy najnowsze trendy wzornicze. To już 6. edycja wydarzenia, która odbędzie się w dniach 27–30 stycznia 2022 r., w Katowickim MCK.

Marka CERSANIT przygotowała swoją przestrzeń kreując zaskakujące, zróżnicowane pod względem estetyki i rozwiązań strefy łazienkowe. W tym roku zaprezentujemy kompleksową kolekcję wyposażenia łazienki – LARGA, której elementy osadzone będą na tle płytek gresowych z konceptu Life Designed.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice.
HALA GŁÓWNA stoisko nr 67 i 71.

szersza perspektywa urządzania

LARGA - nowoczesna, elegancka, niezawodna, funkcjonalna i kompletna, dostępna w modnych wariantach kolorystycznych oraz idealnie wpisująca się w panujące obecnie trendy aranżacyjne. Lista cech charakteryzujących nową kolekcję do kompleksowego wyposażenia łazienki jest bardzo długa. LARGA oferuje zarówno meble łazienkowe, umywalki, produkty toaletowe, wanny, kabiny oraz całą gamę armatury łazienkowej.

Cersanit na targach 4DD - kolekcja LARGA

Kolekcje gresów
inspirowane życiem

LIFE DESIGNED do koncept płytek gresowych, składający się z 20 zróżnicowanych wzorniczo kolekcji. Design, głównie hołduje ponadczasowemu pięknu naturalnego kamienia. Wśród oferty znalazły się także nieoczywiste propozycje dla miłośników betonu i metalu.

Cersanit na targach 4DD - kolekcja LARGA

Gdzie kupić nasze produkty