Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Cersanit na Międzynarodowych Targach INSTALACJE 2024

23.04.2024

Cersanit na Międzynarodowych Targach INSTALACJE 2024

Wszystkich zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami branży instalacyjnej, serdecznie zapraszamy do Poznania na Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2024, które odbywają się w dniach 23-25 kwietnia 2024 r. Naprawdę warto, bo panująca tu atmosfera i rozmach organizacyjny robią ogromne wrażenie i momentami można poczuć się jak na planie filmowym produkcji futurystycznej. Tym milej będzie Was zobaczyć na naszym nowoczesnym stoisku nr 103 (pawilon 5), na którym doświadczycie najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki którym produkty marki Cersanit mogą konkurować z najlepszymi. Zapraszamy, bo niespodzianek i nagród nie zabraknie.   

CERSANIT NA TARGACH INSTALACJE

Cersanit na Międzynarodowych Targach INSTALACJE 2024

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce. W jednym miejscu spotykają się instalatorzy oraz wiodący producenci i dystrybutorzy urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki wodnej, grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Tu następuje kumulacja postępowych pomysłów na tworzenie najbardziej komfortowych rozwiązań do nowoczesnych domów. Tu dzielimy się wiedzą, stawiamy sobie wyzwania i wytyczamy kierunki rozwoju. Bogaty program wydarzeń rozgrywających się w licznych strefach poświęconych nowoczesnym technologiom, sprawi, że wizyta na Targach będzie interesującym i ekscytującym doznaniem. Warto swoją wizytę rozpocząć od odwiedzin stoiska Cersanit, bo przygotowaliśmy specjalną ofertę dla instalatorów poszukujących wygodnych i trwałych rozwiązań instalacyjnych w łazience.  

OFERTA CERSANIT DLA PROFESJONALISTÓW

Cersanit na Międzynarodowych Targach INSTALACJE 2024

Na naszym stoisku nr 103 prezentujemy stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące, miski zawieszane, odpływy liniowe, brodziki i kabiny prysznicowe, armaturę oraz umywalki. Wszystkie produkty wyposażone są w innowacje technologiczne, które powodują, że wyposażenie nowoczesnej łazienki jeszcze nigdy nie było tak proste. Zachęcamy wszystkich odwiedzających stoisko do zapoznania się z „MOCNĄ STRONĄ ŁAZIENKI”, czyli ofertą najnowszych mechanicznych i pneumatycznych stelaży podtynkowych AQUA. Poznacie dlaczego nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność, wygodę montażu i bezpieczeństwo użytkowania. Nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą podczas pokazów produktów i odpowiedzą na Wasze pytania. Można również samemu sprawdzić, na czym polega i jak szybki w instalacji jest najnowszy system ukrytego montażu TOP EASY-FIX zastosowany w miskach WC. Będzie to również okazja, by na własne oczy przekonać się, dlaczego spłukiwanie wirowe CERSANIT VORTEX nie ma sobie równych. Oprócz pakietu rozwiązań technologicznych przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla tych, którym rywalizacja dodaje skrzydeł.

JAK SZYBKI LUB SZYBKA JESTEŚ? SPRAWDŹ SIĘ W MONTAŻU STELAŻA PODTYNKOWEGO!

Cersanit na Międzynarodowych Targach INSTALACJE 2024

Na naszym stoisku każdy może sprawdzić się w roli montażysty i w ramach „KONKURSU INSTALATORA” zainstalować po mistrzowsku stelaż podtynkowy AQUA. Dzięki wygodnym rozwiązaniom jakie zastosowaliśmy w naszych produktach, wcale nie trzeba być profesjonalistą by poradzić sobie z instalacją systemu spłukiwania, dlatego do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, bez wyjątku. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody i fantastyczną zabawę.

Do zobaczenia na stoisku 103, pawilon 5.

Gdzie kupić nasze produkty