Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Zaprojektuj swoją łazienkę

Jedni, przystępując do remontu, dawno przemyśleli każdy detal, inni mają tylko mglistą wizję zmian. Pozostali woleliby całe zadanie przekazać specjaliście. Jedno jest pewne – aranżację trzeba dokładnie zaplanować.

Nie jesteś pewien własnych kompetencji odnośnie projektowania łazienki? Nie przejmuj się tym i potraktuj to zadanie jako zabawę. Tworząc wstępny plan, sprecyzujesz swoje oczekiwania i skonfrontujesz wyobrażenia z rzeczywistością. Twój pomysł nie musi być ostateczny i bezbłędny. Zanim przystąpisz do realizacji, będziesz miał okazję go udoskonalić, przedyskutować z rodziną i przyjaciółmi, a nawet skonsultować ze specjalistami, którzy doradzą Ci w najtrudniejszych kwestiach.

Plan z głowy

Być może należysz do nielicznych szczęśliwców, którzy już w momencie decyzji o remoncie łazienki mają gotowe wyobrażenie o jej nowym wyglądzie. Styl, kształty, kolory są dla Ciebie oczywiste, a potrzebne sprzęty dawno upatrzyłeś w sklepie? Pozostaje Ci sięgnąć po program do projektowania, w którym wszystko rozplanujesz zgodnie z wymiarami i będziesz mógł zobaczyć końcową wizję wnętrza. Najczęściej plany nie są jednak tak dokładne i wyraźne. W precyzowaniu koncepcji bardzo pomaga zbieranie inspiracji. Aranżacje, zdjęcia wyrobów i zestawienia kolorów umieść w jednym folderze. Pomocne będzie także gromadzenie wycinków z prasy wnętrzarskiej czy katalogów producentów. Na tych materiałach będziesz się mógł wzorować przy wyborze konkretnych rozwiązań. W rozrysowaniu wstępnej wizji pomoże Ci program do planowania, a w trudniejszych decyzjach – konsultacja u architekta.

To nie dla mnie

Wszyscy mamy łazienki, ale nie każdego interesuje projektowanie, nowości i trendy. Jeśli Twoje oczekiwania ograniczają się do wyboru między prysznicem a wanną, koniecznie udaj się do profesjonalisty. Możesz skorzystać z biura architektonicznego lub opierać się na radach projektanta – takie usługi są dostępne w większości salonów łazienkowych. Tam dopytają Cię o szczegóły, stworzą wizualizację, a nawet pomogą w zakupach i wyborze ekipy. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić Twój czas i uniknąć wielu błędów.

WIRTUALNY DOM PLANUJ ON-LINE

Wirtualny planer

dostępny na stronie marki Cersanit, jest narzędziem, które ułatwia stworzenie projektu łazienki od położenia glazury aż po wybór konkretnej ceramiki. W jego bazie mieści się kilka tysięcy pozycji produktów wyposażenia łazienkowego. Dzięki temu nie musisz już tracić czasu na oddzielne planowanie przestrzeni, a potem dopasowywanie sprzętu – aplikacja łączy te funkcjonalności.