Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Dział sprzedaży ds. inwestycji

Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów z efektów współpracy. Dlatego stworzyliśmy profesjonalny zespół do obsługi inwestycji, który ma za zadanie doradzać w kwestiach doboru produktów, zgodnie z wizją architektów oraz oczekiwaniami inwestorów.

- Służymy pomocą przez cały czas trwania projektu
- Dostarczamy próbki naszych produktów
- Organizujemy szkolenia n/t portfolio produktowego
- Dostarczamy niezbędne informacje i dokumenty n/t naszych produktów
- Na bieżąco monitorujemy dostawy

W przypadku pytań dotyczących produktów Cersanit lub współpracy, prosimy o kontakt.
Poniżej znajdują się dane osób kontaktowych.

DZIAŁ SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ

Łukasz Goska
National Investment Manager
kom.+48664744647
lukasz.goska@rovese.com
Region Polska

Grzegorz Bielawski
Dział Serwisu i Doradztwa Technicznego
kom. +48604475825
grzegorz.bielawski@rovese.com
Region Polska

Mariusz Stańczyk
Dział Serwisu i Doradztwa Technicznego
kom. +48662170895
mariusz.stanczyk@rovese.com
Region Polska

Renata Gancarska
Trade Marketing
kom. +48606803306
renata.gancarska@rovese.com
Region Polska

Kontakt dla Architektów

Krzysztof Owczarski
Key Account Manager
kom. +48662170733
krzysztof.owczarski@rovese.com
woj. kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie


Kontakt dla Deweloperów

Wioletta Marat
National Key Account Manager
kom. +48662170774
wioletta.marat@rovese.com
woj. mazowieckie, łódzkie, lubuskie, wielkopolskie, śląskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, opolskie, dolnośląskie

Dariusz Fiedorowicz
Key Account Manager
kom. +48692291866
dariusz.fiedorowicz@rovese.com
woj. pomorskie, warminsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

Kontakt dla Klientów Sieciowych

Bartłomiej Kiełbasiński
Key Account Manager
kom. +48600373042
bartlomiej.kielbasinski@rovese.com
Region Polska

Kontakt dla Wykonawców

Adrian Kucharczyk
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48602291902
adrian.kucharczyk@rovese.com
Warszawa

Piotr Pawłowski
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48662170737
piotr.pawlowski@rovese.com
świętokrzyskie, lubelskie, mazowieckie - pd część

Marcin Kisiela
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48662170721
marcin.kisiela@rovese.com
śląskie, pd część łódzkie

Janusz Skowron
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48600850165
Janusz.skowron@rovese.com
małopolskie, podkarpackie

Dorota Brdak
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48664723478
dorota.brdak@rovese.com
kujawsko-pomorskie, pomorskie

Wiesław Cichy
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48 604494569
wieslaw.cichy@rovese.com
wielkopolskie, pn część łódzkie

Paweł Bąblewski
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48600806073
paweł.bąblewski@rovese.com
lubuskie, zachodnio-pomorskie

Andrzej Maliszewski
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48662170702
andrzej.maliszewski@rovese.com
pn część mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,

Bogna Jezierska
Koordynator ds. Obsługi rynku inwestycyjnego
kom. +48662170712
bogna.jezierska@rovese.com
dolnośląskie, opolskie


PROMOCJA 50%!